Skvělá restaurace Illusion

Restaurace & café ILLUSION

Navštivte skvělou restauraci ILLUSION v hotelu Palcát. Stylové prostředí s výbornou nabídkou jídel a skvělou obsluhou. Vaří se zde moderní evropská kuchyně, severoamerické hovězí, ale i klasická česká kuchyně v současné moderní úpravě. Nabídka je doplněna širokým výběrem místních i zahraničních vín, výbornou kávou značky illy či špičkovými dezerty vlastní výroby. Restaurace je vhodná např. pro rodinná setkání, firemní večeře, oslavy, svatby a další ... Kapacita restaurace je 70 míst + 30 míst, které jsou k dispozici na letní terase. Restaurace ILLUSION v hotelu Palcát je pro Vás otevřena denně od 7:00 hod. do 23:00 hod.


Stálý jídelní lístek (AlaCarte) restaurace Illusion si můžete prohlédnou zde. Přejeme Vám dobrou chuť.


Připravili jsme pro Vás naše 
VELIKONOČNÍ MENU

Předkrm
Galantina z králíka se šafránovou pěnou a křepelčím vajíčkem
119 Kč


Polévka
Jemný liškový krém s bylinkovým olejem
45 Kč


Hlavní chod
Jarní kuřátko nadívané velikonoční sekanicí,
mačkané brambory s jarní cibulkou,
karotkové pyré a tymiánová omáčka
245 Kč


Dezert
Makronka s čokoládovou pěnou a jahodami
75 Kč


Menu 439 Kč


Čerstvé suroviny z našeho regionu jsou naše priorita

Jídla v restauraci ILLUSION připravujeme podle tradičních receptů a pouze z čerstvých surovin. Při přípravě našich jídel se snažíme využívat čerstvých sezónních surovin od místních dodavatelů. Pro naše hosty připravujeme také speciální gurmánské akce jako jsou sushi večery, ochutnávky vín, nebo speciální degustační večeře.

Gastronomické zážitky v restauraci Illusion

Zažijte s přáteli úžasnou atmosféru restaurace Illusion v hotelu Palcát a užijte si gastronomické výtvory mistrů kuchařů v čele z šéfkuchařem Richardem Melecski. Čeká zde na vás široký výběr jídel, z kterých si vybere každý gurmán to své, nebo si vyberte jeden z mnoha tématických večerů, které pro vás v hotelu pravidelně připravujeme.


Až se ráno probudíte ... začněte nový den skvělou snídaní v restauraci Illusion (nejen pro hotelové hosty)

Snídaně je důležitou součástí gastronomie a stravovacích zvyklostí každého národa, avšak často bývá opomíjena a důraz bývá kladen spíše na večeře či obědy. Snídaně pro většinu lidí znamená start do nového dne. Měla by proto být pohodová, její složení by mělo být co nejpestřejší a odehrávat by se měla v příjemné atmosféře. To vše nalezenete i v restauraci Illusion v hotelu Palcát. Každý den si zde  dopřát od 7:00 do 10:00 snídani podle vašeho gusta. Čeká na Vás jak snídaně anglického typu (džus, toasty, smažená vajíčka, slanina či klobása), tak i například francouzské snídaně (bílé bagety, máslo, džemy různých druhů, atd).


Fotogalerie restaurace Illusion

Výběr čerstvých surovin je naše priorita ...

CATERING & REPREZENTAČNÍ RAUTY

Připravíme pro vaši příležitost slavnostní raut na míru Vašim chuťovým pohárkům. Máme dlouholeté zkušenosti s přípravou velkých rautů až pro 500 osob.

Nabízíme Vám kompletní catering včetně sommelierského a barmanského servisu pro malé i velké akce. Připravíme pro Vás koktejly, rauty, bufety, recepce, bankety, gurmánské večery, outdoorové akce, catering ve velkokapacitních stanech a další akce. Dále zajistíme firemní stravování či jiné individuální gastronomické zadání a to vždy s ohledem na kvalitu a prefosionální servis. Díky našemu šéfkuchaři Richardovi Melecski, který vařil například v britském Merriott Hotelu 4* Manchester Chef de party, rakouském Hotelu Schwarzer Adler 4* Rotiseeur, se můžete těšit na vysoký standard kulinářského zážitku, který bude připraven přesně dle Vašeho přání.

REZERVACE MÍST V RESTAURACI ILLUSION
Rezervace tel.: 773 796 568

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.