Moderní wellness centrum v hotelu Palcát


Odpočiňte si v oáze klidu a využijte například finskou či parní saunu, ochlazovací bazén, ledovou tříšť, whirlpool nebo Kneippův chodník. Můžete se nechat hýčkat pod rukami profesionálních masérů, kteří Vám nabídnou různé typy masáží od sportovních, přes relaxační až po exklusivní. Doporučujeme prvotřídní lymfatické masáže, čokoládovou masáž či zeštíhlující detoxikační masáž. Všechny kombinují to nejlepší, co můžete zažít ve světě lázeňství. Obnovte svůj mladistvý vzhled a pevné rysy obličeje v kosmetickém salónu.


V našem wellness & spa hotelu Palcát naleznete velkou finskou saunu pro 30 osob, dále parní komoru s udržovanou teplotou kolem 60°C a vlhkost 30% a vario saunu, kde je udržovaná teplota cca 70°C a vlhkost 20%. V saunovém světe dále máte k dispozici prostorný ochlazovací bazén, ledové vědro či ledovou tříšť. Také můžete využít speciálních saunovacích dnů věnovaných pouze ženám. 


WHIRLPOOL

Využijte klidného prostředí a zarelaxujte si ve vířivce s teplotou 38°C. K dispozici Vám může být jak privátně, tak i v rámci návštěvy celého wellness centra. Chvilky si zde můžete zpříjemnit například chlazeným sektem. Přijďte si užít trochu romantiky nebo si jen tak odpočinout po práci s kamarády.

SAUNOVÝ SVĚT

V našem wellness & spa hotelu Palcát nalezenete velkou finskou saunu pro 30 osob, dále parní komoru a vario saunu, kde je udržovaná teplota kolem 60°C a vlhkost 30%. V saunovém světe dále máte k dispozici prostorný ochlazovací bazén, ledové vědro či ledovou tříšť.

SAUNOVÁNÍ POUZE PRO ŽENY

Ve wellness centru v hotelu Palcát mohou ženy využít saunování věnované pouze jim. Pro informace o vyhrazeném čase pouze pro ženy se informujte na recepci hotelu.

Relaxujte s přáteli ve wellness centru

Masáže

Nabízíme Vám bohatý výběr klasických, exklusivních a lymfatických masáží. Masáže provádějí vyučení profesionálové s prvotřídní kvalitou a péčí.

Wellness pobyty

Nechte si připravit wellness pobyt na míru pro Vás nebo Vaše přátele. Wellness pobyt připravíme tak, aby co možná nejvíce odpovídal Vašim představám.

Romantika pro dva

Využijte klidného prostředí a zarelaxujte si ve vířivce s teplotou 38°C. K dispozici Vám může být jak privátně, tak i v rámci návštěvy celého wellness centra.


Základní ceník služeb wellness centra

Saunový svět na 1 hodinu

Vstup do velké finské sauny, vstup do malé sauny, vstup do parních lázní

135 Kč

Saunový svět na 1 hodinu + masážní vířivá vana

Vstup do velké finské sauny, vstup do malé sauny, vstup do parních lázní, volný vstup do masážní vířivé vany

195 Kč

Otevírací doba wellness centra

PONDĚLÍ - ČTVRTEK

Každé pondělí od 17:00 - 19:00 hod saunování pouze pro ženy

17:00 - 22:00

PÁTEK 

17:00 - 23:00

SOBOTA

10:00 - 22:00

NEDĚLE / SVÁTKY

15:00 - 22:00


LUXUSNÍ PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKA PAYOT

Francouzská kosmetická značka PAYOT nabízí produkty pro každodenní komplexní péči o pleť. Značku založila lékařka Nadia Payot v roce 1920. Kombinovala své odborné medicínské a kosmetické znalosti s aplikačními metodami, které daly vzniknout unikátní obličejové gymnastice. Ta byla základem pro legendární obličejovou masáž, která je velmi účinná v boji proti vráskám a dalším nedokonalostem pleti. Stejně tak kosmetické přípravky PAYOT potlačují účinky stárnutí pleti, vyživují ji a chrání, a to díky obsahu přírodních ingrediencí a dalších pečlivě vybraných složek. Výzkumné laboratoře PAYOT sídlící v Paříži neustále pracují na inovacích produktů, dbají na jejich vysokou kvalitu a účinnost. Výsledkem jsou vysoce kvalitní a účinné kosmetické produkty PAYOT určené pro péči o všechny typy pleti. Pleť je díky nim krásná, zdravá a mladě vypadající. PAYOT, to je synonymum pro mladistvý vzhled a pevnou, svěží a udržovanou pleť. Více zde.

Poptávka služeb wellness centra

tel.: 773 796 570 / spa@hotelpalcat.cz

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem nebo vám zavoláme.