U nás se budete cítit jako doma ...

U nás se budete cítit jako doma

Hotel Palcát nabízí ubytovací kapacitu 67 pokojů se 137 lůžky s možností přistýlek. Všechny pokoje v hotelu Palcát jsou komfortně zařízeny a vybaveny LCD televizorem se satelitním příjmem s mezinárodními TV programy, pevnou telefonní linkou s přímou volbou, WIFI připojením k internetu, prostornou koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem. Na požádání Vám recepce zajistí například snídani na pokoj, rezervaci vstupenek na kulturní akce v hotelu, dopravu na letiště či prohlídku památek města Tábor.

Dvoulůžkový
pokoj

Komfortně a účelně zařízený dvoulůžkový pokoj nabízí vše, co potřebujete při ubytování na více dnů. Naleznete zde moderní koupelnu se sprchovým koutem, TV se satelitním příjmem a nechybí ani Wifi připojení k internetu. Cena za dvoulůžkový pokoj je 1850 Kč. Dvoulůžkový pokoj si můžete rezervovat zde.

Jednolůžkový pokoj

Komfortně a účelně zařízený jednolůžkový pokoj nabízí vše co potřebujete například na služební cestě. Naleznete zde moderní koupelnu, TV se satelitním příjmem a nechybí ani Wifi připojení k internetu.  Cena za jednolůžkový pokoj je 1350 Kč. Jednolůžkový pokoj si můžete rezervovat zde.

Apartmány a rodinné pokoje

Buďte s rodinou pohromadě. Apartmán v hotelu Palcát je vhodný pro větší rodinu s dětmi nebo skupinu přátel. Naleznete zde moderní koupelnu, TV se satelitním příjmem a nechybí ani Wifi připojení k internetu. Cena za apartmán pro 2/3/4 osoby 2150/2250/2350 Kč. Apartmán si můžete rezervovat zde.


Až se ráno probudíte ... začněte nový den skvělou snídaní v restauraci Illusion

Snídaně je důležitou součástí gastronomie a stravovacích zvyklostí každého národa, avšak často bývá opomíjena a důraz bývá kladen spíše na večeře či obědy. Snídaně pro většinu lidí znamená start do nového dne. Měla by proto být pohodová, její složení by mělo být co nejpestřejší a odehrávat by se měla v příjemné atmosféře. To vše nalezenete i v restauraci Illusion v hotelu Palcát. Každý den si zde můžete dopřát od 7:00 do 10:00 snídani podle vašeho gusta. Čeká na Vás jak snídaně anglického typu (džus, toasty, smažená vajíčka, slanina či klobása), tak i například francouzské snídaně (bílé bagety, máslo, džemy různých druhů, atd).

Rezervace ubytování / cenová nabídka

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Fotogalerie pokujů