Ideální místo pro vaše firemní akce ...

Konferenční a kongresové služby

Hotel Palcát nabízí kongresové prostory určené k pořádání širokého spektra firemních a kulturních akcí o celkové rozloze cca 1200 m2. Díky své poloze, kapacitě a technickému zázemí je vhodný k pořádání společenských akcí, obchodních setkání, prezentací firem, školení, rautů, seminářů, veletrhů, gastronomických akcí, firemních i společenských večírků, plesů a dalších.

Na klíč pro vás zajistíme firemní akce, motivační týmové programy, programy pro Vaše obchodní partnery a klienty. Dále můžeme zajistit sportovní programy (golf, tenis, lyže...), společenské programy, outdoorové akce (paintball, čtyřkolky, koně) a jiné nevšední zážitky.


Kongresové prostory

KONFERENČNÍ SALONEK Lužnice Konferenční salonek vhodný pro semináře, přednášky, aukce, firemní porady, prodejní akce a jiné. Cena pronájmu salonku se odvíjí od počtu pronajatých hodin a doprovodných služeb. Salonek je vybaven projekční a zvukovou technikou s možností připojit Váš osobní notebook. K pronájmu je možné doobjednat občerstvení s obsluhou.

Rozloha: 50 m2
Kapacita: Divadelně - 30, Konferenčně - 26, Školně - 28

KONFERENČNÍ SALONEK Kotnov 

Konferenční salonek vhodný pro semináře, přednášky, aukce, firemní porady, prodejní akce a jiné. Kapacita čítá cca 70 míst. Cena pronájmu salonku se odvíjí od počtu pronajatých hodin a doprovodných služeb. Salonek je vybaven projekční a zvukovou technikou s možností připojit Váš osobní notebook. K pronájmu je možné doobjednat občerstvení s obsluhou.

Rozloha: 90 m2
Kapacita: Divadelně - 80, Konferenčně - 40, Školně - 30


VELKÝ KONGRESOVÝ SÁL

Hotel Palcát se může pyšnit jedním z největších kongresových a kulturních sálů v Jihočeském kraji. Je ideální pro pořádání společenských akcí, večírků, firemních či maturitních plesů, kongresů, banketů apod. Tento sál je možné rozšířit o další dvě části - salonek Přísálí a Předsálí. K dispozici je též moderní zvuková a projekční technika, LED obrazovky po obvodu sálu a dva stálé bary.


Rozloha sálu: 673 m2
Kapacita: Divadelně - 650, Konferenčně - 400, Školně - 250


Konferenční sál Jordán

Malý sál se nachází v 1. patře hotelu Palcát a je ideální pro školení či menší konference při kapacitě do 140 osob. K dispozici je zde přenosné ozvučení a projekce. ROZLOHA: 168 m2 KAPACITA: Divadelně - 140 osob, Konferenčně - 90 osob, Školně - 90 osob. Pro nacenění nás kontaktujte zde.


Pro podrobnější informace kontaktujte pracovnice našeho obchodního oddělení


Barbora Rázlová, +420 773 796 564 ,  razlova@hotelpalcat.cz
Bc. Lucie Kratochvílová, +420 773 796 566,  kratochvilova@hotelpalcat.cz
Ing. Karolína Jelínková, +420 605 136 240,  k.jelinkova@hotelpalcat.cz


Projekční technika

Všechny konferenční prostory umožňují projekci prezentací a promítací plátna.

Profesionální ozvučení

Konferenční sál je vybaven profesionálním ozvučením zančky KV audio.

Přístup na internet

Ve všech konferenčních místnostech je zesílený signál pro přístum k internetu.


Vybrané reference

Ing. Michael Winige

ředitel odboru sekretariátu bankovní rady

Vážený pane generální řediteli,

rád bych Vám touto cestou poděkoval za skvěle zorganizovanou akci, kterou jsme pořádali ve vašich prostorách. Zejména spolupráce s paní Skalickou, Lutovskou a panem Čihákem byla přesně podle našich představ - přesnost, max. snaha vyhovět, to vše vedlo k úspěchu naší porady. Chválu na služby v hotelu jsem slyšel ze všech stran. Rovněž jsem si vědom skutečnosti, že i Vy jste naší akci věnoval značnou pozornost.

Ještě jednou děkuji a budu se těšit na případnou budoucí spolupráci.

Jiří Horecký, Ph.D.,MBA
prezident APSS ČR


Vážený pane řediteli,

dovolte mi poděkovat Vám touto cestou za perfektní služby a bezchybný průběh V. Výročního kongresu poskytovatelů sociálních služeb ČR (10. - 11. 10. 2013). Všichni účastníci kongresu velmi kladně hodnotili hotelové a cateringové služby. Dovolte mi ocenit i ochotu a profesionalitu Vašeho personálu.

Těšíme se na další spolupráci
S pozdravemIng. Jiří Horecký, Ph.D.,MBA
prezident APSS ČRIdeální místo pro firemní konference ...