Hudební klub BarBar

NOVINKA V HOTELU PALCÁT !!! V našem hotelu jsme otevřeli nový luxusní hudební bar s příznačným názvem BarBar. Můžete se zde těšit na stylové a moderní prostředí s hudbou. Čekají Vás zde hudební živá vystoupení, vystoupení DJů a široká nabídka alko a nealko drinků. Bar lze využít jak pro příjemné posezení ve dvou, tak i pro oslavy s přáteli, firemní večírky, svatby a mnoho dalšího. Program v BarBaru sledujte na facebookových stránkách: BarBar Tábor, nebo na webových stránkách hotelu. BarBar není jen obyčejný hotelový bar, je to BarBar :-) Fotogalerii clubu BarBar naleznete zde. Kulturní program v hotelu Palcát naleznete zde.

Stylový bar v hotelu Palcát

Stylový bar v centru Tábora je pro veřejnost otevřený o víkendech. Lze ho také využít na soukromé oslavy nebo firemní večírky.

Živá vystoupení

V hudebním klubu BarBar pro Vás připravujeme pravidelná živá vystoupení popových hvězd a Djs. Každý víkend hrají pravidelně Djs až do ranních hodin.

Dokonalý v každém detailu

Bar BarBar je prostě dokonalý v každém detailu. Přijďte se přesvědčit sami a ochutnat některý z míchaných drinků nebo si jen zatančit na skvělou hudbu.


PROGRAM NA MĚSÍC DUBEN

 Otevírací doba / Pátek - sobota / 22:00 - 04:00

6.4. Kiss afterparty, DJ Mirinda

4.4. DJ Frenkk

13.4. DJ Hans

14.4. DJ Pekárna

20.4. DJ Azokk ( Welcome to the jungle )

21.4. DJ Frenkk

Oldies time

27.4. DJ Pekárna

28.4. DJ Zdeněk Veselý