Moderní wellness centrum v hotelu Palcát


Odpočiňte si v oáze klidu a využijte například finskou či parní saunu, ochlazovací bazén, ledovou tříšť, whirlpool nebo Kneippův chodník. Můžete se nechat hýčkat pod rukami profesionálních masérů, kteří Vám nabídnou různé typy masáží od sportovních, přes relaxační až po exklusivní. Doporučujeme prvotřídní lymfatické masáže, čokoládovou masáž či zeštíhlující detoxikační masáž. Všechny kombinují to nejlepší, co můžete zažít ve světě lázeňství. Obnovte svůj mladistvý vzhled a pevné rysy obličeje v kosmetickém salónu.


V našem wellness & spa hotelu Palcát naleznete velkou finskou saunu pro 30 osob, dále parní komoru s udržovanou teplotou kolem 60°C a vlhkost 30% a vario saunu, kde je udržovaná teplota cca 70°C a vlhkost 20%. V saunovém světe dále máte k dispozici prostorný ochlazovací bazén, ledové vědro či ledovou tříšť. Také můžete využít speciálních saunovacích dnů věnovaných pouze ženám. 


WHIRLPOOL

Využijte klidného prostředí a zarelaxujte si ve vířivce s teplotou 38°C. K dispozici Vám může být jak privátně, tak i v rámci návštěvy celého wellness centra. Chvilky si zde můžete zpříjemnit například chlazeným sektem. Přijďte si užít trochu romantiky nebo si jen tak odpočinout po práci s kamarády.

SAUNOVÝ SVĚT

V našem wellness & spa hotelu Palcát nalezenete velkou finskou saunu pro 30 osob, dále parní komoru a vario saunu, kde je udržovaná teplota kolem 60°C a vlhkost 30%. V saunovém světe dále máte k dispozici prostorný ochlazovací bazén, ledové vědro či ledovou tříšť.

SAUNOVÁNÍ POUZE PRO ŽENY

Ve wellness centru v hotelu Palcát mohou ženy využít saunování věnované pouze jim. Pro informace o vyhrazeném čase pouze pro ženy se informujte na recepci hotelu.

Relaxujte s přáteli ve wellness centru

Masáže

Nabízíme Vám bohatý výběr klasických, exklusivních a lymfatických masáží. Masáže provádějí vyučení profesionálové s prvotřídní kvalitou a péčí.

Wellness pobyty

Nechte si připravit wellness pobyt na míru pro Vás nebo Vaše přátele. Wellness pobyt připravíme tak, aby co možná nejvíce odpovídal Vašim představám.

Romantika pro dva

Využijte klidného prostředí a zarelaxujte si ve vířivce s teplotou 38°C. K dispozici Vám může být jak privátně, tak i v rámci návštěvy celého wellness centra.


Základní ceník služeb wellness centra

Saunový svět na 1 hodinu

Vstup do velké finské sauny, vstup do malé sauny, vstup do parních lázní

135 Kč

Saunový svět na 1 hodinu + masážní vířivá vana

Vstup do velké finské sauny, vstup do malé sauny, vstup do parních lázní, volný vstup do masážní vířivé vany

195 Kč

Otevírací doba wellness centra

PONDĚLÍ - ČTVRTEK

17:00 - 22:00

PÁTEK 

17:00 - 23:00

SOBOTA

10:00 - 22:00

NEDĚLE / SVÁTKY

15:00 - 22:00

Poptávka služeb wellness centra

tel.: 773 796 570 / spa@hotelpalcat.cz

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem nebo vám zavoláme.