Úvodní stránka Tisk Mapa stránek RSSNavštivte denní nabídku hotových jídel v restauraci Illusion v hotelu Palcát za skvělé ceny. Požádejte manažera restaurce o pravidelné nabídky jídel na Váš mail nebo mobilní telefon.
  

REZERVACE

  • /+420/ 773 796 568
  • restaurace@hotelpalcat.cz

 

JÍDELNÍ LÍSTEK
ke stažení zde

DENNÍ NABÍDKA
ke stažení zde

 

 

    CAFÉ & RESTAURANT ILLUSION V HOTELU PALCÁT

 


RESTARURANT ILLUSION/GURMÁNSKÉ ZÁŽITKY
Restaurace & Café ILLUSION je nekuřácká restaurace a kavárna s nápaditým designem. Podává se zde jak moderní evropská a asijská kuchyně, severoamerické hovězí, ale i klasická česká kuchyně v současné moderní úpravě. Nabídka je doplněna širokým výběrem místních i mezinárodních vín, výbornou kávou Lavazza či špičkovými dezerty. Kapacita restaurace čítá 70 míst + 30 míst, které jsou k dispozici na letní terase. Restaurace ILLUSION v hotelu Palcát je pro vás otevřena je denně od 7:00 hod. do 23:00 hod.. Rezervace
na tel.: +420/ 773 796 568, nebo na e-mailové adrese restaurace@hotelpalcat.cz .

 

SPECIÁLNÍ PŘÍPRAVA STEAKŮ METODOU SOUS VIDE

Speciální nabídka steaků v táborské restauraci Illusion, které jsou připravované metodou SOUS VIDE. Jedná se o specifickou metodu přípravy masa, kdy je maso uloženo ve vakuu a vařeno při  teplotách okolo 50°C po dobu až 70 hodin. Maso se tak vyznačuje především křehkostí, šťavnatostí a také dochází k uchování veškerých potřebných živin. V nabídce máme například flank steak nebo rib-eye stek, který můžete doplnit exklusivními omáčkami či přílohami.

 


ZAČNĚTE NOVÝ DEN SKVĚLOU SNÍDANÍ V RESTAURACI ILLUSION

Snídaně je důležitou součástí gastronomie a stravovacích zvyklostí každého národa, avšak často bývá opomíjena a důraz bývá kladen spíše na večeře či obědy. Snídaně pro většinu lidí znamená start do nového dne. Měla by proto být pohodová, její složení by mělo být co nejpestřejší a odehrávat by se měla v příjemné atmosféře.

To vše nalezenete i v restauraci Illusion v hotelu Palcát. Každý den si zde můžete dopřát od 7:00 do 10:00 snídani podle vašeho gusta. Čeká na Vás jak snídaně anglického typu (džus, toasty, smažená vajíčka, slanina či klobása), tak i například francouzské snídaně (bílé bagety, máslo, džemy různých druhů, atd). Specialitou jsou i domácí paštiky a pomazánky. Na své si přijdou i milovníci zdravé stravy pro které máme připravenou bohatou nabídku jogurtů, müsli, semínek, zeleniny, fresh džusů a mnoho dalšího. 
 

  

  CATERING & REPREZENTAČNÍ RAUTY

Nabízíme Vám kompletní catering včetně sommelierského a barmanského servisu pro malé i velké akce. Připravíme pro Vás koktejly, rauty, bufety, recepce, bankety, gurmánské večery, outdoorové akce, catering ve velkokapacitních stanech a další akce. Dále zajistíme firemní stravování či jiné individuální gastronomické zadání a to vždy s ohledem na kvalitu a prefosionální servis. Díky našemu šéfkuchaři Michalu Hrubešovi se můžete těšit na vysoký standard kulinářského zážitku, který bude připraven přesně dle Vašeho přání.