Úvodní stránka Tisk Mapa stránek RSS

 

 

OUTDOOROVÉ AKTIVITY

 

OBJEDNÁVKY A DALŠÍ INFORMACE:

Sales Manager

Barbora Rázlová

tel.: 773 796 564
obchod@hotelpalcat.cz


 

 

 

Outdoorové aktivity

ČTYŘKOLKY

ČTYŘKOLKY

Chcete si vyzkoušet jízdu na čtyřkolce? Nabízíme Vám jednodenní či vícedenní zapůjčení čtyřkolek i s příslušenstvím (helma, rukavice). Čtyřkolky jsou homologované s automatickou převodovkou.

 

 

 

CYKLOVÝLETY A ZAPŮJČENÍ KOL

CYKLOVÝLETY A ZAPŮJČENÍ KOL


Krátký, delší či celodenní výlet po táborských cyklostezkách. Můžete zvolit projížďku stinným lesem nebo vyrazit po romantických zříceninách v okolí Tábora. K dispozici Vám budou na požádání cyklomapy a také lehké občerstvení.

 

 

 

GOLF

GOLF


Golf klub Čertovo břemeno se nachází 20 km od hotelu Palcát. Nabízíme Vám atraktivní 18 jamkové golfové hřiště v příjemném prostředí. Pro začátečníky jsou k dispozici tréninkové plochy na putting, driving a chipping, a také možnost zajištění instruktora. Dále nabízíme možnost uspořádání firemních golfových turnajů dle Vašich požadavků.

 

 

KANOE A RAFTING

KANOE A RAFTING


Nabízíme Vám možnost zapůjčení raftů a kánoí. Na přání Vám můžeme zajistit průvodce. Zpáteční cestu můžete absolvovat na kolech, nebo Vám zajistíme odvoz autobusem.

 

 


LUKOSTŘELBA

LUKOSTŘELBA

Střelba z luku je praktické lovecké a vojenské umění a z něj vzniklé sportovní odvětví, jehož tradice je stará desítky tisíc let. Vyzkoušejte si tento sport na vlastní kůži v krásném areálu Housova Mlýna.

 

 

 

LYŽOVÁNÍ - Ski areál Monínec

LYŽOVÁNÍ - Ski areál Monínec

Ski areál Monínec se rozprostírá v nadmořské výšce 724 metrů a z Tábora je vzdálen pouhých 27 kilometrů. Areál nabízí svým návštěvníkům dvě červené sjezdovky s celkovou délkou 1 800 metrů. Pro nejmenší je k dispozici modrá sjezdovka o délce 25 metrů. Nejen že jsou sjezdovky zasněžovány technickým sněhem, ale je prováděna jejich pravidelná úprava. Umělé osvětlení umožňuje lyžařům oblíbené večerní lyžování.

 

 

NORDIC WALKING

NORDIC WALKING

Nordic walking je běžná chůze se speciálními trekingovými hůlkami. Je možno jej provozovat celý rok, kdekoliv a ve všech věkových a výkonnostních skupinách, protože jeho sportovní úroveň lze velice lehce přizpůsobit vlastní sportovní úrovni. Z klasické chůze se tak stává bez zvláštní extra námahy a nároků na vybavení vysoce účinný trénink celého těla, který podporuje optimální tréninkové efekty.

 

 

PAINTBALL

PAINTBALL


Paintball je jeden z nových, rychle se rozvíjejících adrenalinových sportů, ve kterém je důležitá nejen fyzická kondice a síla, ale také schopnost přemýšlet, rychle se rozhodovat a zažít trochu dobrodružství. Můžete si vybrat ze hry na sportovním hřišti, v lese, nebo ve staré budově. Ke hraním Vám zapůjčíme veškeré potřebné vybavení včetně chráničů.

 

 

PROJÍŽĎKY NA KONÍCH

PROJÍŽĎKY NA KONÍCH


Pohled na svět z koňského hřbetu má nepopíratelný půvab. Vydejte se s námi na nezapomenutelnou vyjížďku po okolí.

 

 

 

STŘELBA

STŘELBA

Unikátně Vám nabízíme možnost vyzkoušení střelby na papírové či kovové terče a výběr z několika druhů zbraní na střelnici v Čekanících (vzdálenost 4 km). Pro firemní akce či větší skupiny je možné privátního pronájmu střelnice. Možnost zajištění výuky a výcviku střelby za dozoru instruktora.

 

 


TENIS

TENIS


Nabízíme Vám možnost pronájmu tenisového vnitřního či vnějšího kurtu včetně vybavení. Také Vám můžeme na přání zajistit firemní tenisový turnaj. Tenisové hřiště se nachází 8 minut od hotelu Palcát.

 

 

 

VYHLÍDKOVÉ LETY, TANDEMOVÝ PARAGLIDING

VYHLÍDKOVÉ LETY, TANDEMOVÝ PARAGLIDING


Nabízíme Vám spatřit táborskou krajinu z výšky a ještě při tom zažít pořádný adrenalin v nejrůznějších typech letadel, při tandemovém paraglidingu či v balóně. Vyhlídkové lety se provádí za vhodného počasí celoročně, hlavně soboty a neděle. Pro větší skupiny je při včasné rezervaci možné zajistit lety i ve všedních dnech.