Kulturní program v hotelu Palcát

2.-3.12.2017 / ART Tábor / Velký sál

Dvoudenní kreativní program pro děti a celé rodiny se zaměřením na Vánoce. Výstava plná nápadů, originálních výrobků a fantazie. Ve workshopech a dílničkách mohou, nejen děti, pro své blízké vyrobit originální dárky a dekorace. V každém z nás je ukryta kreativita, jen je třeba ji nalézt. Celou akci doprovází bohatý kulturní program. Cílem akce je ukázat dětem, že volný čas lze trávit lepším způsobem než u televizních obrazovek, počítačů a telefonů. 


13.12.2017 / PARTIČKA / VELKÝ SÁL

Partička s Michalem Suchánkem, Richardem Genzerem, Igorem Chmelou, Ondřejem Sokolem a Danielem Danglem, se vrací na pódium do hotelu Palcát. Nenechte si ujít jedinečnou show těchto bavičů. Celý pořad spočívá na improvizaci herců při různých hrách. Pořad je zpracovaný podle stejnojmenné slovenské verze, která byla inspirována celosvětově úspěšným pořadem Whose Line Is It Anyway?.  Předprodej vstupenek zde.16.12.2017 / Noc bojovníků v Táboře / Velký sál

Dovolujeme si Vás pozvat na už V. ročník nezapomenutelné události, která se bude opět konat v předvánoční atmosféře. Proč nezapomenutelné? Protože město Tábor a HOTEL PALCÁT se na pár hodin vrátí zpět do doby "Svaté říše římské" a Vy budete mít jedinečnou příležitost spatřit 12 soubojů plných adrenalinu.
A to v BOXU, MUAY THAI A K-1. A my budeme při tom!! 
START 19:00 / hotel Palcát.


19.1.2018 / THE WORLD FAMOUS GLENN MILLER ORCHESTRA / VELKÝ SÁL

SVĚTOZNÁMÝ GLENN MILLER ORCHESTRA SE VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY!

Turné světoznámého GLENN MILLER ORCHESTRA se uskuteční v lednu 2018 v největších českých městech. Můžeme se těšit i my v Táboře :-).
Více informací na www.glennmiller.cz
Předprodej vstupenek zde nebo v distribuci na prodejních místech Ticketportal.


18.2.2018 / ZPÍVÁME A TANČÍME S MÍŠOU - Pohádkové zimní království / VELKÝ SÁL

Interaktivní písničková show pobaví i aktivně zapojí děti i jejich rodiče. Malí i velcí fanoušci Míši Růžičkové jsou zvyklí na hodinové vystoupení nabité spoustou veselých písniček, tancováním, dováděním a sladkými odměnami.
Uvítáme děti v kostýmech zvířátek, klaunů, artistů a dalších!
Více informací na http://www.minidiskoteka.cz/
Předprodej vstupenek od 3. listopadu na recepci hotelu Palcát a na Ticketportalu - 130,-. / děti do 2 let ZDARMA.


17.3.2018 / TŘI SESTRY / VELKÝ SÁL


17.3.2018 to vypukne !!! Legendární Tři sestry s Lou Fanánkem dorazí do táborského hotelu Palcát a rozproudí svým dvouhodinovým vystoupením krev v žilách všem.
Vstupenky budou k dispozici na Ticketstream a recepci hotelu Palcát. Open 19:00.


28.-31.3.2018 / PIVNÍ SLAVNOSTI TÁBOR 2018 / VÍCE INFORMACÍ O AKCI V ODKAZU

Kulturní zážitky v hotelu Palcát ...