Kulturní program v hotelu Palcát

14.10.2017 / 1. OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ ČR V BUDVAR BEER PONG / VELKÝ SÁL

1. Otevřené Mistrovství České republiky v Budvar Beer pong s celkovým prizepoolem 1 100 Euro. Jedná se o otevřené MS ČR, tzn., že není třeba žádné kvalifikace a může se přihlásit kdokoli jak z ČR, tak ze zahraničí. Stačí mít chuť stát se PRVNÍM oficiálním Mistrem ČR !!! Pozor, omezená kapacita na 80 týmů! Bude hrát každý s každým (4hry). Poslední tým z každé skupiny vypadne. Ostatní podle skoré budou seřazeny 1 - 64 místo. 1. Bude hrát proti poslednímu atd. Hra pokračuje v Playoff. (Změna herního systému podle počtu týmů vyhrazena).
O Mistra ČR se bude bojovat v 9.tém kole.

Registrace spuštěna. Registruj se včas! Čím dříve, tím levnější to budeš mít! Registrace probíhá na www.beer-pong.cz. Platba předem.

20.10.2017 / HORKÝŽE SLÍŽE / VELKÝ SÁL


Horkýže Slíže je slovenská rocková kapela z Nitry, která vznikla 4. listopadu 1992. Dvakrát získala platinovou desku. Jejich hudba je označována jako punková, punk rocková, nebo jednoduše rocková. Předprodej vstupenek zde.


1.11.2017 / PETRA JANŮ / VELKÝ SÁL

Svou uměleckou dráhu započala v roce 1972, kdy vystupovala v divadle Semafor. Od roku 1977 zpívala se skupinou Pro-rock, se kterou vydala své první album Motorest. V roce 1978 skončila ve Zlatém slavíku na druhém místě. V roce 1980 vydala album Exploduj! a stala se ojedinělou rockerkou na naší hudební scéně. V tomtéž roce natočila s plzeňskou skupinou Bumerang film Koncert. V tomto období byla významná zejména spolupráce s Otou Petřinou, který psal pro Petru Janů téměř všechny její písně. Předprodej vstupenek zde.

13.12.2017 / PARTIČKA / VELKÝ SÁL

Partička s Michalem Suchánkem, Richardem Genzerem, Igorem Chmelou, Ondřejem Sokolem a Danielem Danglem, se vrací na pódium do hotelu Palcát Nenechte si ujít jedinečnou show těchto bavičů. Celý pořad spočívá na improvizaci čtyř herců při různých hrách. Pořad je zpracovaný podle stejnojmenné slovenské verze, která byla inspirována celosvětově úspěšným pořadem Whose Line Is It Anyway?.  Předprodej vstupenek zde.


19.1.2018 / THE WORLD FAMOUS GLENN MILLER ORCHESTRA / VELKÝ SÁL

SVĚTOZNÁMÝ GLENN MILLER ORCHESTRA SE VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY!

Turné světoznámého GLENN MILLER ORCHESTRA se uskuteční v lednu 2018 v největších českých městech. Můžeme se těšit i my v Táboře :-).
Více informací na www.glennmiller.cz
Předprodej vstupenek zde nebo v distribuci na prodejních místech Ticketportal.

18.2.2018 / ZPÍVÁME A TANČÍME S MÍŠOU / VELKÝ SÁL

Interaktivní písničková show pobaví i aktivně zapojí děti i jejich rodiče. Malí i velcí fanoušci Míši Růžičkové jsou zvyklí na hodinové vystoupení nabité spoustou veselých písniček, tancováním, dováděním a sladkými odměnami.
Uvítáme děti v kostýmech zvířátek, klaunů, artistů a dalších!
Více informací na http://www.minidiskoteka.cz/
Předprodej vstupenek od listopadu na recepci hotelu Palcát a na Ticketportalu - 130,-.

17.3.2018 / TŘI SESTRY / VELKÝ SÁL


17.3.2018 to vypukne !!! Legendární Tři sestry s Lou Fanánkem dorazí do táborského hotelu Palcát a rozproudí svým dvouhodinovým vystoupením krev v žilách všem.
Vstupenky budou k dispozici na Ticketstream a recepci hotelu Palcát. Open 19:00.

Kulturní zážitky v hotelu Palcát ...