Úvodní stránka Tisk Mapa stránek RSS

INFORMACE O PROGRAMU A PŘEDPRODEJI VSTUPENEK NA:

  • tel.: 381 252 901
  • recepce@hotelpalcat.cz

AKCE V HOTELU


 

 

VAŠO PATEJDL / 29. 10. 2016

VAŠO PATEJDL S KAPELOU MÍŘÍ DO TÁBORSKÉHO HOTELU PALCÁT. Legenda a zakladatel skupiny Elán, úspěšný hudební producent, textař a hudebník vystoupí se svojí doprovodnou kapelou v táborském hotelu Palcát, a to 29. 10. 2016...

Zpěvák, skladatel, hudební producent Václav "Vašo" Patejdl se narodil 10. října 1954. Spolu s textařem Lubošem Zemanem tvořil stálou autorskou dvojici. Je vítězem Bratislavské lyry z roku 1987. V roce 1996 se vrátil do Elánu, kde působí dodnes jako hráč na klávesový nástroj. Vašo Patejdl se autorsky, hudebně i pěvecky podílel na tvorbě slovenských i zahraničních interpretů např. Beáta Dubasová, Marika Gombitová, Banket, Heidi Janků. Jako skladatel filmové hudby se proslavil písněmi pro film FONTÁNA PRE ZUZANU a jeho několika pokračování. Je zakladatelem, majitelem a provozovatelem nahrávacího studia Relax v Bratislavě.

 

DATUM: 29. 10. 2016
VSTUPENKY: předprodej na recepci hotelu Palcát - bude upřesněno

   

 
 

WELLNESS & SPA CENTRUM

Užijte si luxusní a klidné prostředí nového wellness & spa centra v hotelu Palcát v Táboře. Je pro Vás připraveno mnoho zajímavých procedur a možností, jak využít svůj volný čas k pohodlné a příjemné relaxaci. K dispozici Vám bude příjemná obsluha a mnoho skvělých výhod. Věříme, že to pro Vás bude opravdový požitek.

Od 18.9.2015 - Každé pondělí od 17:00 - 19:00 wellness otevřeno pouze pro ženy. 

 

Ceník wellness

Nabídka klasických masáží

Nabídka exkluzivních masáží