Úvodní stránka Tisk Mapa stránek RSS

REFERENCE

 

 

Vážený pane generální  řediteli,

rád bych Vám touto cestou poděkoval za skvěle zorganizovanou akci, kterou jsme pořádali ve  vašich prostorách. Zejména spolupráce s paní Skalickou, lutovskou a panem Čihákem byla přesně podle našich představ – přesnost, max. snaha vyhovět, to vše vedlo k úspěchu naší porady. Chválu na služby v hotelu jsem slyšel ze  všech stran. Rovněž jsem si  vědom skutečnosti, že i Vy jste naší  akci věnoval značnou pozornost.

Ještě jednou děkuji  a budu se těšit na případnou budoucí spolupráci.

Ing. Michael Winige
ředitel
Odbor sekretariál bankovní rady

 

 

 

Dobrý den paní Pilzová,
chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za Vaši „péči“ při konání naší firemní akce v hotelu Palcát.

Chci hlavně vyzdvihnout profesionální přístup personálu, ochotně, vstřícně a hlavně s úsměvem řešit nastalé změny v domluveném programu a být neustále ve spojení v případě potřeby. Dále oceňuji wellness – příjemný odpočinek a v neposlední řadě kvalitní jídlo. Hotel působí příjemně, pokoje útulné a čisté. Večerní bowling skvěle zakončil naše předvánoční setkání.

Doufám, že se k Vám ještě někdy podíváme.
Přeji krásné Vánoce a spokojenost a pohodu v roce 2014.

Renata Macháčková
asistentka provozního ředitele

 

 

Vážený pane majiteli,

dovolte mi poděkovat Vám touto cestou za perfektní služby a bezchybný průběh V. Výročního kongresu poskytovatelů sociálních služeb ČR (10. - 11. 10. 2013). Všichni účastníci kongresu velmi kladně hodnotili hotelové a cateringové služby. Dovolte mi ocenit i ochotu a profesionalitu Vašeho personálu.

Těšíme se na další spolupráci
S pozdravem

Ing. Jiří Horecký, Ph.D.,MBA
prezident APSS ČR