Úvodní stránka Tisk Mapa stránek RSS

 

VŠE PRO USKUTEČNĚNÍ FIREMNÍ AKCE

 

INFORMACE A OBJEDNÁVKY:

Sales Manager
Barbora Rázlová
tel.: 773 796 564
razlova@hotelpalcat.cz

 

 


NABÍDKA SLUŽEB PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY

Na klíč pro vás zajistíme firemní akcí, motivační týmové programy, catering, programy pro Vaše obchodní partnery a klienty. Dále můžeme zajistit sportovní programy (golf, tenis, lyže...), společenské programy, outdoorové akce (paintball) a jiné nevšední zážitky.

Nabídka pro firmy

KONFERENČNÍ MÍSTNOSTI

KONFERENČNÍ MÍSTNOSTI


Hotel Palcát Vám nabízí služby nejvyšší kvality pro uspořádání firemních meetingů, konferencí či kongresů s kapacitou až do 700 účastníků. Nabízíme nejmodernější technologie a naprosto hladký průběh akce v příjemném prostředí. Hotel Palcát disponuje 5 zasedacími místnostmi a 1 velkým multifunkčním sálém.

CELKOVÁ NABÍDKA

TECHNICKÉ VYBAVENÍ

TECHNICKÉ VYBAVENÍ


Zajistíme Vám veškere potřebné projekční i zvukové profesionální vybavení. Po celou dobu akce Vám bude k dispozici hotelový technik.

 

CATERING

CATERING


Pod vedením kuchařského týmu restaurace ILLUSION Vám nabídneme rozmanitou nabídku coffea breaků, bufetů, slavnostních rautů, vícechodových večeří, degustačních menu, fingerfoodů a mnoho dalšího.


CELKOVÁ NABÍDKA

 

WELLNESS & SPA

WELLNESS & SPA


Součástí hotelu Palcát v Táboře je i nově vybudované WELLNESS & SPA CENTRUM, kde můžeme zajistit pro Vás i vaše zaměstnance mnoho výhod a benefitů. Tento prostor Vám může být k dispozici i privátně pro konání různých firemních akcí či business meetingů.

DALŠÍ INFORMACE


 

BOWLING CENTRUM

BOWLING CENTRUM

V našem hotelu je pro Vás k dispozici bowlingové centrum se 4 bezšňůrovými drahami, juke boxem, šipkami a stolním fotbálkem. Je možné pro Vás zajistit privátní pronájem a uspořádání firemních turnajů.

DALŠÍ INFORMACE

 
 

VEČERNÍ PROGRAMY

VEČERNÍ PROGRAMY


Pro spestření a zábavu je pro Vás připravena bohatá nabídka večerních programů. K dispozici Vám může být například karaoke show, disco, koncerty, barmanská či ohnivá show, šermířská a taneční vystoupení, módní přehlídka, přehlídka společenských účesů a mnoho dalšího.

OUTDOOROVÉ AKTIVITY

OUTDOOROVÉ AKTIVITY

Podle Vašich představ zajistíme různorodé outdoorové aktivity, jako například golf, tenis, čtyřkolky, paintball, rybolov, sportovní střelbu, lukostřelbu, cyklovýlety, vyhlídkové lety a mnoho dlašího.

VÍCE INFORMACÍ

 

 

TEAMBUILDING

TEAMBUILDING


V naší nabídce jsou obsaženy bohaté a zajímavé teambuildingové aktivity. Většina se koná v nádherném zážitkovém skanzenu Housův mlýn, který se nachází v blízkosti hotelu. Poznejte historii Tábora ve hře "S husiti proti všem", nebo ukažte svou sílu v "Dřevorubeckém klání". Další nabídka a více informací u obchodního manažera hotelu.