Přidejte se k nám do týmu

Aktuálně nabízíme tyto pracovní pozice

Vedoucího směny restaurace Illusion v hotelu Palcát

Požadujeme:

- praxe a vzdělání v oboru gastronomie
- zkušenost s vedením menšího týmu lidí
- spolehlivost, flexibilita
- orientace na zákazníka, důraz na detail, proaktivní přístup
- organizační a komunikační zkušenosti
- znalost AJ nebo NJ, další jazyky výhodou

Náplň práce:

- zodpovědnost za plynulý chod restaurace Illusion
- pomoc s obsluhou hostů v úseku: a la carte restaurace, lobby baru a banketů
- budete se podílet na školeních, kontrole znalostí zaměstnanců a jejich motivaci
- vedení inventur v restauraci

Nabízíme:
- důkladné zaškolení před uvedením do provozu
- možnost profesního růstu a osobního rozvoje
- motivující finanční ohodnocení a možnost získání bonusů ze ziskovosti restaurace
- práce v příjemném prostředí a kolektivu
- nástup možný ihned

Kontakt:
Pavel Sliacký (F&B manager)

tel.: (+420) 734 440 694
sliacky@hotelpalcat.cz

Servírka - Číšník / Barman  - Barmanka

Požadujeme:

- praxev oboru, nebo vzdělání v oboru gastronomie
- schopnost týmové práce

- práce v restauraci Illusion v hotelu Palcát / práce na barech v hotelu Palcát
- zodpovědnost za svůj svěřený úsek

Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení a možnost získání bonusů ze ziskovosti restaurace nebo barů

Kontakt:
Pavel Sliacky (F&B manager)