Hudební klub BarBar

NOVINKA V HOTELU PALCÁT !!! V našem hotelu jsme otevřeli nový luxusní hudební bar s příznačným názvem BarBar. Můžete se zde těšit na stylové a moderní prostředí s hudbou. Čekají Vás zde hudební živá vystoupení, vystoupení DJů a široká nabídka alko a nealko drinků. Bar lze využít jak pro příjemné posezení ve dvou, tak i pro oslavy s přáteli, firemní večírky, svatby a mnoho dalšího. Program v BarBaru sledujte na facebookových stránkách: BarBar Tábor, nebo na webových stránkách hotelu. BarBar není jen obyčejný hotelový bar, je to BarBar :-) Fotogalerii clubu BarBar naleznete zde. Kulturní program v hotelu Palcát naleznete zde.

Stylový bar v hotelu Palcát

Stylový bar v centru Tábora je pro veřejnost otevřený o víkendech. Lze ho také využít na soukromé oslavy nebo firemní večírky.

Živá vystoupení

V hudebním klubu BarBar pro Vás připravujeme pravidelná živá vystoupení popových hvězd a Djs. Každý víkend hrají pravidelně Djs až do ranních hodin.

Dokonalý v každém detailu

Bar BarBar je prostě dokonalý v každém detailu. Přijďte se přesvědčit sami a ochutnat některý z míchaných drinků nebo si jen zatančit na skvělou hudbu.


PROGRAM NA MĚSÍC LISTOPAD

 Otevírací doba / Pátek - sobota / 22:00 - 04:00

Helloween weekend

3.11. - DJ Pekárna - Helloween párty (masky vítány) 

4.11. - DJ Frenkk

Akční drink Rum Bandita Black

Pina Colada Weekend

10.11. DJ Mirinda Mixa

11.11. DJ Tom Kunc

Akční drink Pina Colada

Havana párty

17.11. DJ Snášel

18.11. DJ Frenkk

Havana Especial 
(za 3 panáky dáreček)

Beefeater weekend

24.11. DJ Pekárna

25.11. DJ Lukas P.

Akční drinky Beefeater