Hudební klub BarBar

NOVINKA V HOTELU PALCÁT !!! V našem hotelu jsme otevřeli nový luxusní hudební bar s příznačným názvem BarBar. Můžete se zde těšit na stylové a moderní prostředí s hudbou. Čekají Vás zde hudební živá vystoupení, vystoupení DJů a široká nabídka alko a nealko drinků. Bar lze využít jak pro příjemné posezení ve dvou, tak i pro oslavy s přáteli, firemní večírky, svatby a mnoho dalšího. Program v BarBaru sledujte na facebookových stránkách: BarBar Tábor, nebo na webových stránkách hotelu. BarBar není jen obyčejný hotelový bar, je to BarBar :-) Fotogalerii clubu BarBar naleznete zde. Kulturní program v hotelu Palcát naleznete zde.

Stylový bar v hotelu Palcát

Stylový bar v centru Tábora je pro veřejnost otevřený o víkendech. Lze ho také využít na soukromé oslavy nebo firemní večírky.

Živá vystoupení

V hudebním klubu BarBar pro Vás připravujeme pravidelná živá vystoupení popových hvězd a Djs. Každý víkend hrají pravidelně Djs až do ranních hodin.

Dokonalý v každém detailu

Bar BarBar je prostě dokonalý v každém detailu. Přijďte se přesvědčit sami a ochutnat některý z míchaných drinků nebo si jen zatančit na skvělou hudbu.


PROGRAM NA MĚSÍC ZÁŘÍ

 Otevírací doba / Pátek - sobota / 22:00 - 04:00

"The end of the summer party"

1.9. DJ Hans

2.9. DJ Mirinda

Všechny drinky v akci :-)

Bombay party

8.9. DJ Šnek

9.9. Šíša party / Hydrogen pipes

Tonic + Gin / 65,-

"Flammable Drinks Party"

15.9. DJ Šnek

16.9. DJ Mirinda

B52 / 42,- B53 / 42,-

Mojito Party

22.9. DJ Pekárna

23.9. DJ Frenkk 

Mojito 65,-

"Sweet party Posession"

29.9 DJ Pekárna

30.9 DJ Frenkk

Sex on the beach / 69,- a Strawberry drink / 69,-