Úvodní stránka Tisk Mapa stránek RSS


 

  • 26.5. DARA ROLINS V CLUBU BarBar V HOTELU PALCÁTVšechny iformace o kulturních akcí v hotelu Palcát a předprodeji vstupenek naleznete ZDE

 

  • STÁLÝ JÍDELNÍ LÍSTEK RESTAURACE ILLUSION

    


 

  • WELLNESS POBYTY V HOTELU PALCÁT

Vybírejte z mnoha unikátních pobytových balíčků, které vyhoví všem vaším potřebám a přáním, nebo si jednoduše poskládejte pobyt dle vašich představ. Pokud využijete našich speciálních akčních nabídek, výrazně si zpříjemníte pobyt a ušetříte. Pobytové balíčky zde                  

AKTUALITY Z HOTELU

KONCERT TOMÁŠE KLUSE

17.03.2017 00:00
Již brzy přivítáme v našem hotelu zpěváka Tomáše Kluse. Termín akce je 17.3.2017

PIVNÍ SLAVNOSTI TÁBOR

22.03.2017 16:00
Od 22.3.- 25.3.2017 připravujeme Pivní slavnosti Tábor! Již brzy budou vstupenky v...

KONCERT KEKS A THE TAP TAP

07.04.2017 00:00
Dne 7.4.2017 bude koncertovat v hotelu Palcát skupina KEKS a THE TAP TAP. Jedinečné propojení...
<< 1 | 2 | 3 >>

 

  • WELLNESS ClubCard


 

  • CENÍKY WELLNESS

Ceník wellness

Klasické masáže

Exkluzivní masáže

 

  • PŘEDPRODEJ ON-LINE


 VÍTEJTE V HOTELU PALCÁT V TÁBOŘE

Hotel Palcát se nachází blízkosti historického centra města Tábor. Interiéry hotelu jsou zhotovené v moderním a elegantním stylu s precizností v každém detailu. Hotel je výjimečný svou bohatou nabídkou služeb, jako je moderní wellness & spa centrum, masáže, kosmetika, dále bowlingové centrum, hudební klub a nechybí ani špičková kuchyně vyhlášené restaurace Illusion vedená špičkovým týmem kuchařů.

Hotel Palcát Tábor nabízí nejen jedinečný servis pro individuální pobyt klientů, ale také bohatou nabídku realizace konferencí, seminářů, meetingů, workshopů, rautů či firemních akcí. Hotel disponuje jedním z největších multifunkčních kongresových a hudebních sálů v Jihočeském kraji vybaveným nejmodernější zvukovou a světelnou technikou. V hotelu je k dispozici také několik salónků vhodných pro pořádání seminářů a firemních porad.NOVINKA V HOTELU PALCÁT !!! V našem hotelu jsme otevřeli nový luxusní hudební bar s příznačným názvem BarBar. Můžete se zde těšit na stylové a moderní prostředí s hudbou. Čekají Vás zde hudební živá vystoupení, vystoupení DJů a široká nabídka alko a nealko drinků.  Bar lze využít jak pro příjemné posezení ve dvou, tak i pro oslavy s přáteli, firemní večírky, svatby a mnoho dalšího. Program v BarBaru sledujte na facebookových stránkách: BarBar Tábor, nebo na webových tránkách hotelu. BarBar není jen obyčejný hotelový bar, je to BarBar :) Fotogalerii hudebního klubu BarBaru naleznete zde. Kulturní program v hotelu Palcát naleznete zde.

 

 

 
MODERNÍ WELLNESS CENTRUM V HOTELU PALCÁT
Odpočiňte si v oáze klidu a využijte finskou saunu, ochlazovací bazén, ledovou tříšť, whirlpool nebo Kneippův chodník. Můžete se nechat hýčkat pod rukami profesionálních masérů, kteří Vám nabídnou různé typy masáží.

KOSMETICKÉ CENTRUM V HOTELU PALCÁT
Kosmetické cetrum Vám nabízí profesionální kosmetické ošetření díky individuální péči a kvalitním výrobkům. Tyto produkty jsou přírodní a jejich aktivní látky jsou vybírány tak, aby vyrovnávaly buněčné nedostatky v pokožce.


KONFERENCE / SEMINÁŘE / FIREMNÍ SETKÁNÍ
Hotel Palcát nabízí kongresové prostory a prostory určené pro firemní zákazníky o celkové rozloze cca 1200 m2. Díky své poloze, kapacitě a technickému zázemí je vhodný k pořádání společenských akcí, obchodních setkání, prezentací firem, školení, rautů, recepcí, seminářů, veletrhů, gastronomických akcí, firemních i společenských večírků, plesů, atd...

FIREMNÍ AKCE NA KLÍČ
Na klíč pro vás zajistíme firemní akce, motivační týmové programy, programy pro Vaše obchodní partnery a klienty. Dále můžeme zajistit sportovní programy (golf, tenis, lyže...), společenské programy, outdoorové akce (paintball) a jiné nevšední zážitky.


SKVĚLÉ HUDEBNÍ ZÁŽITKY V HOTELU PALCÁT
Naše prostory pro koncerty a kulturní akce hostily v předchozích letech řadu populárních kapel z České republiky i zahraničí. Špičkové technické zázemí včetně ozvučení prostoru hlavního koncertního sálu splňuje ty nejnáročnější požadavky produkčních agentur i samotných umělců.

KULTURNÍ NABÍDKA ROKU 2016/17
V roce 2016/2017 je pro vás připraveno mnoho zajímavých akcí ze světa kultury. Připravujeme turné populárních českých, ale i zahraničních kapel, reprezentační plesy, festival vína i populární Pivní slavnosti Tábor. Nabídku akcí naleznete zde.


RESTAURACE & CAFÉ ILLUSION V HOTELU PALCÁT
Restaurace & Café ILLUSION je nekuřácká restaurace a kavárna s nápaditým designem. Podává se zde jak moderní evropská či asijská kuchyně, severoamerické hovězí, ale i klasická česká kuchyně. Nabídka je doplněna širokým výběrem místních i mezinárodních vín, výbornou kávou Lavazza či špičkovými dezerty. Kapacita restaurace čítá 70 míst + 30 míst, které jsou k dispozici na letní terase.


RESTAURACE JE OTEVŘENA DENNĚ OD 7:00 DO 23:00 HOD.
FOTOGALERIE RESTAURACE ZDE.

 


KUBÁNSKÝ BAR LA CASA HAVANA
Přijměte pozvání do nově vybudovaného music baru La Casa Havana  v hotelu Palcát v centru Tábora. Zveme vás na místo, kde najdete kousek žhavé a živelné Havany! Skvěle ozvučený prostor a světla, živá hudba, zábava, speciální jídelní lístek a ten nejlepší výběr speciální drinků, včetně skvělého mojita! La Casa Havana je vhodným místem pro soukromé oslavy narozenin, svatební večírky, firemní setkání, nebo pořádání menších LIVE koncertů pro cca. 100 lidí.

 

 

ZAČNĚTE NOVÝ DEN SKVĚLOU SNÍDANÍ V RESTAURACI ILLUSION

Snídaně je důležitou součástí gastronomie a stravovacích zvyklostí každého národa, avšak často bývá opomíjena a důraz bývá kladen spíše na večeře či obědy. Snídaně pro většinu lidí znamená start do nového dne. Měla by proto být pohodová, její složení by mělo být co nejpestřejší a odehrávat by se měla v příjemné atmosféře.

To vše nově nalezenete i v restauraci Illusion v hotelu Palcát. Každý den si zde můžete dopřát od 7:00 do 10:00 snídani podle vašeho gusta. Čeká na Vás jak snídaně anglického typu (džus, toasty, smažená vajíčka, slanina, klobása), tak i například francouzaké snídaně (bílé bagety, máslo, džemy různých druhů, atd). Specialitou jsou i domácí paštiky a pomazánky. Na své si přijdou i milovníci zdravé stravy pro které máme připravenou bohatou nabídku jogurtů, müsli, semínek, zeleniny, fresh džusů a mnoho dlašího. 
 

  

 RESTARURANT ILLUSION / GURMÁNSKÉ ZÁŽITKY
Restaurace & Café ILLUSION v hotelu Palcát je nekuřácká restaurace a kavárna s nápaditým designem. Podává se zde jak moderní evropská a asijská kuchyně, severoamerické hovězí, ale i klasická česká kuchyně v současné moderní úpravě. Můžete zde okusit různá mistrovská díla nového šéfkuchaře Michala Hrubeše a jeho kuchařského týmu. Nabídka je doplněna širokým výběrem místních i mezinárodních vín, výbornou kávou Lavazza a doplněna špičkovými dezerty. Kapacita restaurace čítá 70 míst + 30 míst, které jsou k dispozici na letní terase. Restaurace ILLUSION v hotelu Palcát je pro vás otevřena denně od 7:00 hod. do 23:00 hod.. Rezervace
na tel.: +420/ 773 796 568, nebo na e-mailové adrese restaurace@hotelpalcat.cz .